Nasza oferta

W reklamie zrobimy wszystko!

Dlaczego warto?

Tworzymy kampanie, które angażują wszystkie media. Podczas wdrażanych projektów strona internetowa, czy media społecznościowe to nie dodatek, a centrum działań marketingowych. Nasza agencja to połączenie strategii, kreacji i technologii, która to nieustannie dostarcza nowych rozwiązań. Jesteśmy na bieżąco, wciąż podnosimy sobie poprzeczkę, by sprostać Państwa wymaganiom.

Wiemy jak zbudować trwały związek marki z konsumentem. W dzisiejszych czasach nie wystarczy mieć dobry produkt, trzeba jeszcze umieć go przekazać. W pracy projektowej pomaga nam najlepsze zaplecze techniczne: stacje robocze HP Z600, mobilna stacja robocza DELL Precision 6600 oraz oprogramowanie do kreatywnego projektowania Adobe Master Collection. Technologia jest dla nas narzędziem kreatywności.

Motion Design to doskonałe dopełnienie każdej kampanii. W ostatnim czasie technika ta przeżywa prawdziwy renesans. Wykonujemy zaawansowane animacje komputerowe na potrzeby Internetu, telewizji oraz ekranów LED. Technika stosowana w naszych produkcjach to animacja trójwymiarowa 3D, klasyczna dwuwymiarowa 2D oraz kompozycja łącząca elementy animacji i materiału video.

Pełna oferta